HOTvitalax masáž zad

16. března 2013 v 22:09 | Markéta |  Masáže
HOTvitalax masáž je kombinací Breussovy masáže a masáže lávovými kameny. Jedná se o luxusní vellnes ošetření, při kterém vám masérka provede i peeling zad. Dojde k celkovému uvolnění zad a příjemné relaxaci.

HOTvitalax masáž zad je zcela nová masáž ALCINA, která vznikla kombinací alternativních metod - kombinace účinku masáže podle Breusse (Rudolf Breuss, 1899 - 1990, rakouský léčitel) s uvolněním pomocí masáže horkými kameny.
Při masáži se používají nové ALCINA oleje vyvinuté na základě poznatků z aromakologie a aromaterapie - Masážní olej Relax nebo Masážní olej Vital.
Enzymatický peeling očistí pokožku zad, která pak lépe dokáže přijmout kvalitní rostlinné oleje.
Po důkladné a příjemné očistě následuje masáž lávovými kameny, která nám přinese celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Pravé lávové kameny mají mimořádně silné energetické vibrace, které s teplem, které z kamenů sálá dokáží odstranit bloky důležitých bodů na meridiánech a rozproudí energii v těle.
Následuje Breussova masáž, jež speciálními jemnými tahy oddálí obratle od sebe a uvolní meziobratlové ploténky a nervy, které z páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Jedná se o velmi příjemnou a uvolňující masáž. Metodu vyvinul Rudolf Breuss (1899-1990) rakouský léčitel. Podle Rudolfa Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, se kterými už podle mnohých lékařů nelze nic udělat, ale pouze "zdegenerované", které se touto masáží znovu úspěšně regenerují.
Po této masáži vám masérka na záda přiloží hedvábný papír, který má za úkol odsát přebytečný olej a zároveň z vás odsaje negativní energii. Přikryje vás dekou, pod kterou vloží teplé lávové kameny a dopřeje vám další příjemný odpočinek za zvuku relaxační hudby.

Nová masáž zad HOTvitalax nabídne zákazníkům další nevšední zážitek s úžasnou voňavou atmosférou uvolňující tělo i mysl.

Příjemnou wellness atmosféru navodí relaxační hudba, tlumené osvětlení, dostatečně temperovaná místnost a příjemná levandulová vůně oleje Relax nebo citrusová vůně oleje Vital.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama