Kosmetické ošetření

30. srpna 2013 v 8:19 | Markéta |  Pleť
Představte si, že jste unavení. Jste hodně, hodně unavení. Je jedno z čeho, jestli z práce, z péče o domácnost a děti, zahradu, nebo vás jen tak přepadla únava. Prostě si potřebujete odpočinout.
Já vám nabízím něco víc, než jen odpočinek na gauči. Nabízím vám relaxaci a péči o vaši pleť v jednom. Nabízím vám své kosmetické ošetření.
Kosmetiku dělám přes dvacet let a dělám ji velmi ráda. A hodně ráda ji i sama absolvuji, takže velmi dobře sama vím jak moc příjemná záležitost to je. Také moc dobře vím, co a jak je potřeba, aby to byl opravdu nezapomenutelný okamžik.
Přivítám vás s úsměvem. Každý zákazník je u nás vítán. Posléze vás uložím na kosmetické lůžko v samostatné místnosti s příjemnou teplotou a relaxační hudbou.
Velmi důležitá je diagnostika vaší pleti a následný výběr vhodných přípravků k ošetření. Německá lékařská kosmetika Alcina, kterou pracuji dvacet let má velmi široký sortiment, takže se dá pro každý typ pleti vybrat nejvhodnější péče.
Na mém pracovním stolku je připraveno kolem dvaceti tub kabinetního balení této luxusní kosmetiky.
Po diagnostice následuje povrchové čištění pleti a rychlá čistící masáž čistícím mlékem, čistící pěnou, nebo čistícím gelem. Pleť dočistím bezalkoholovým tonikem. Pokud je zapotřebí, provedu enzymatický peeling a úpravu obočí.
Následuje nejdůležitější a nejpříjemnější část kosmetiky, masáž. Masáž je nejúčinnější proti stárnutí pleti. Musí být provedena jemně a přitom pevně. Důležité je vybrat vhodný masážní přípravek. Alcina má speciální masážní přípravky, pod které je vhodné použít ampulkovou péči. Já mimo jiné velmi ráda masíruji i nadstandardními krémy ze zlaté řady. Masáž liftingovým krémem má okamžitý fantastický účinek. Samotná masáž trvá až 25 minut a garantuji vám, že při poslechu relaxační hudby se zcela odpoutáte od všech problémů.
Po tomto úžasném zážitku následuje hloubkové čištění, neboli mačkání, které není moc příjemné, ale po masáží je pleť pěkně uvolněná, takže ani čištění vám prožitek z kosmetiky nepokazí.
Po dočištění pleti bezalkoholovým tonikem nanesu vhodnou pleťovou masku, pod kterou pro větší účinnost přidám sérum, emulzi, či ampuli. Maska působí dvacet minut, které většina mých zákaznic prospí.
Volba druhu relaxace závisí na vás. Můžete odpočívat, spát, číst si, nebo si se mnou povídat. Je to vaše hodinka a vám se musí líbit.
Po dvaceti minutách je téměř všechna maska vcucnutá do vaši pleti, takže navlhčenými houbičkami sundám zbytky masky, dočistím pleťovým tonikem a nanesu vhodný krém. Pokud si přejete, můžu vám během působení masky nabarvit řasy a obočí. Zvýrazněné obočí dodá vaši pleti šmrnc a nabarvené řasy vám prohloubí pohled bez použití řasenky.


Kosmetika je dle mého názoru stále ještě dost nedoceněná. Spoustu lidí ji považuje za nadstandard, nebo zbytečný luxus.
Kosmetické ošetření je vhodné pro ženy, muže i mladistvé. Je nejen vhodné, ale i nutné. Každá pleť si zaslouží péči a každá vhodná péče je na pleti hodně znát.


Já svým zákazníkům nabízím věrnostní program, kde za každou desátou kosmetiku zaplatíte pouze polovinu ceny. Dále nabízím permanentky na tři kosmetická ošetření se slevou až 40% a také poskytuji 10% slevu studentům vlastnícím kartu ISIC, pojištěncům pojišťovny Ministerstva vnitra a klientům LYONESS.Vyzkoušejte kosmetické ošetření, budete mile překvapeni.


Těší se na vás kosmetička Markéta.


Moje království Usmívající se a můj téměř celý pracovní materiál.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama