Listopad 2013

Provokace

29. listopadu 2013 v 9:53 | Markéta |  Téma týdne
Dá se říci, že mimo občasných provokací mých lehce pubertálních dětí a každodenních provokací našeho trhlého štěněte jsem se nejvíce naštvala asi před třemi týdny.
Tehdy jsem zjistila, že kadeřnické výrobky, které ve svém salonu prodávám i používám se dají na internetu i v kamenných obchodech zakoupit za třetinovou a někdy i nižší cenu. Velmi mě to překvapilo a rozčílilo.
Kadeřnické produkty beru od výhradního distributora pro Českou republiku a tudíž jsem byla přesvědčená, že za nejnižší ceny.
Jaké ale bylo moje překvapení, když mi naše dlouholetá zákaznice sdělila, že si veškeré kadeřnické výrobky, které si u nás dřív kupovala, kupuje jinde a za cenu, za kterou já je zdaleka ani nenakoupím.

Nejenže si připadám hodně ošizená, ale co je horší, mám strach, že jsme ztratili důvěru našich zákazníků, kterou jsme dvacet let budovali.

Vyhlaďte vrásky

22. listopadu 2013 v 17:12 | Markéta |  Pleť
Vrásky máme všichni. Někteří je máme dřív a někteří později. Někdo je máme ze starostí, někdo se často smějeme, nebo mračíme, někomu je vykreslí stáří. Někdo se s nimi smíří a někdo je nesnáší a udělá proti nim vše.
Já sama už asi patřím do všech kategorií. Jen proti nim nedělám úplně vše. Na plastickou operaci určitě nepůjdu, i když se říká "nikdy neříkej nikdy".

Za vznikem vrásek stojí především úbytek kolagenu a elastinu v naší kůži a nedostatečná hydratace. A jelikož už od 25. roku života začíná naše pleť stárnout, musíme jí pomoci nejen zdravějším životním stylem, ale také kosmetikou. Důležitá je každodenní správná péče o pleť, se kterou vám nejlépe poradí vaše kosmetička a samozřejmě i pravidelné kosmetické ošetření v salonu.

Mým největším pomocníkem v boji proti vráskám je již dvacet let lékařská kosmetika Alcina.


Dnes bych vám ráda představila svůj nejoblíbenější krém. Je jím Liftingový krém Alcina.
Liftingový krém Alcina obsahuje kyselinu hyaluronovou, kyselinu mléčnou, glycerin, serin a sorbitol které pleť maximálně hydratují, obsahuje makadamový olej a olej z jader manga, máslo shea, kukuřičný olej, extrakt z pšenice a olej z pšeničných klíčků, které pleť vyživují a pěstí a předchází jejímu stárnutí. Dále obsahuje pantenol, který pleť zklidňuje a hydratuje a samozřejmě UVB ochranný filtr.
Zkráceně se dá říci, že se jedná o bohatý pěstící krém vyhlazující vrásky a zjemňující pleť, regulující vlhkost, zpevňující tkáň a dodávající pleti pružnost a elasticitu. Je vhodný pro péči o smíšenou, suchou a náročnou pleť jako denní i noční krém a je velmi vhodný i jako podklad pod make-up. V salonu ho ráda používám k masáži a jako konečný krém.

A jaké jsou mé osobní zkušenosti s tímto krémem?
Liftingový krém je lehký, dobře vstřebatelný a nezanechává mastný lesk. I když mám citlivou pleť, tak krém vůbec nedráždí, přestože vyhlazuje. Okamžitě po nanesení vypadá pleť vyhlazená a vitálnější a již po pár dnech používání zjemňuje vrásky. Krém má svěží jemnou parfemaci a po nanesení se vždy cítím mladší a hezčí.


Liftingový krém Alcina mohu doporučit všem, kteří touží vyhladit vrásky. Krém můžete vyzkoušet při kosmetickém ošetření, u nás v salonu můžete obdržet vzoreček tohoto luxusního krému, nebo si ho přímo zakoupit.Jde o víc než "jen" o prsa

21. listopadu 2013 v 18:59 | Markéta |  Téma týdne

Kdysi dávno, když jsem se učila masérkou, nás lektoři učili při masáži celého těla masírovat i prsa. Tenkrát se mi to zdálo trapné a styděla jsem se. Takže kdy se mí první zákazníci stavěli k této masáži trochu rozpačitě, neměla jsem jim to za zlé a masáž prsů jsem přestala nabízet.

Ale po letech jsem si při samovyšetření prsů našla bulku a její včasné odhalení mi třeba zachránilo život. Bulku jsem také nedávno našla jedné svojí zákaznici při kosmetické masáži dekoltu.

Můj pohled na masáž prsů se změnil, ale nutit ho zákazníkům nemůžu.
Ráda bych aspoň doporučila samovyšetření prsů:

a pravidelnou kontrolu u lékaře.