Duben 2016

Musíš to zažít

10. dubna 2016 v 15:05 | Markéta |  Téma týdne


Zdravím, jsem kosmetička a masérka a tohle je můj malý příspěvek k tématu týdne.


Mám nádhernou práci. Mám práci, kterou miluji a dělám s láskou. Je to práce s lidmi, jejich tělem a s jejich duší.


Ale jako kosmetička, masérka vás o nutnosti zažít tuto úžasnou péči o tělo i duši, přesvědčovat nebudu. Pokusím se vás nalákat z pozice zákazníka.


Ano, i kosmetičky, masérky chodí na kosmetiku a masáže. Samy si totiž tuto fantastickou péči provést nezvládneme. A nejlepší je spojit kosmetiku a masáž do jedné návštěvy.


Tak začínáme.
Představte si, že vejdete do příjemného salonu a buď se chvilečku pohodlně posadíte a připravujete se na nadcházející relaxaci, nebo se jdete hned položit na masérské lůžko v příjemně temperované místnosti s relaxační hudbou.
Masérka vám dá vybrat masážní olej a pak už na vás položí své ruce. Je to neuvěřitelná slast. Je to příjemné, měkké, pevné, teplé a uvolňující. Troufám si říci, že někdy je to snad lepší i než sex.
Už během prvních klouzavých pohybů rukou, se začnete ztrácet, upadáte do "mimózního" stavu. Prostě je vám krásně, lehce, zažíváte slast a pocit vypadnutého mozku. V tomto případě je to samozřejmě vítaný pocit. Připomíná mi to jednu českou pohádku, kdy Rozum přijde o rozum a řekne krásnou větu: "to se mi to ulevilo".
Začnete cítit příjemné uvolnění a fantastický pocit, který moc často já osobně nezažívám, pocit: jéje, někdo se o mě stará, někdo mi dělá dobře a teď jsem já královna.
Jediná věc, která vám po určitém čase, začne kazit tuto úžasnou relaxaci, je myšlenka, že už se blíží konec. Prostě se vám zase do hlavy vrátí mozek a začne vám docházet, že masáž už bude končit a vy se jen snažíte masérovi vsugerovat myšlenku: "ještě, ještě, ještě".
Ale protože vše má svůj konec, skončí i tato masáž. Aby jste si na konec zvykla postupně, přiloží vám masérka teplý rašelinový obklad na záda, přikryje vás dekou a nenápadně se vytratí.
No a po další příjemné relaxaci se přesunete na kosmetické lůžko, necháte se zabalit do deky, ručníku a kosmetické čelenky a očekáváte další úžasnou péči.
Po pečlivém vyčištění pleti následuje masáž, což je opět nádherný zážitek. Zde pokaždé zažívám stejné pocity, jako u masáže zad. Myslím si, že je zcela zbytečné opakovat to, co jsem již výše popsala. Jedná se opět o luxusní relaxaci s přidanou hodnotou masážního produktu. Protože pokud vás kosmetička namasíruje špičkovým krémem, třeba liftingovým, nebo Q10 krémem, nebo atd., vypadá vaše pleť nádherně už před aplikací pleťové masky. A přidáním ampule, kapsle či séra, se tento pozitivní účinek na vaši pleť ještě násobí.
Čištění pleti, úpravu obočí, barvení obočí a řas vnímáte tak jaksi z dálky. Je vám krásně a přejete si, aby tento okamžik nikdy neskončil. Do uší se vám vkrádá jemný pokyn kosmetičky, že máte mít oči při barvení řas stále zavřené a otevřít je, až na konci kosmetiky po sundání masky, a tóny příjemné relaxační hudby.
A když už přijde doopravdy konec, je vám fantasticky a cítíte se lehčí a krásnější. A pokud si budete přát, tak tenhle úžasný zážitek můžete ještě znásobit péčí u kadeřnice. A když se vám podaří kadeřnici přesvědčit, tak si určitě nechte udělat i masáž hlavy. Je to něco fantastického.

Tak to jsou v kostce moje pocity zákaznice a doufám, že jste je už v hojném počtu také zažili a nebo, že jsem vás naladila na to, tuto péči zažít.Pěkný den Mrkající